OPIS INWESTYCJI:

REMBUD ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe przedsięwzięcie, a mianowicie Osiedle Moderna. Nasz najnowszy projekt to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością, świetna lokalizacja i atrakcyjna na rynku deweloperskim cena za m2 lokalu mieszkalnego już od 4207,00 brutto.

Przedstawiamy 171 mieszkań rozlokowanych w czterech trzypiętrowych budynkach:

  • trzech 1-klatkowych
  • i jednym 5-klatkowym. 


Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie.

Dzięki owocnej współpracy z opolskim biurem ARCHITOP udało nam się odpowiednio zagospodarować praktycznie każdy metr kwadratowy. Co szczególnie istotne - zagospodarować z pomysłem. To, co wyróżnia osiedle to z pewnością duże antresole, tarasy i przynależne do lokali mieszkalnych ogrody oraz piwnice.

Osiedle zostało wzbogacone o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem będzie się znajdował sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje parkingi zewnętrzne, standardowe. Całość jest ogrodzona, a na posesji znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku Osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy po ostatnią kondygnację.

Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i mam z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane. Oczywiście klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania.

Z każdym Nabywcą spotykamy się na etapie budowy i indywidualnie ustalamy zmiany w lokalu mieszkalnym. Jeżeli zmiany nie przekraczają zakresu robót zgodnych z dokumentacją techniczną – klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

W ofercie posiadamy również opcje łączenia lokali mieszkalnych, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybudować lokale o powierzchni np. 120 m2.

Szczegóły inwestycji w biurze sprzedaży Osiedla Moderna.

Osiedle Moderna – bezpieczna przyszłość dla całej rodziny!